Bytové interiéry

Bytový interiér Na Hřebenkách

Bytový interiér Praha 8

Komplexní vybavení bytu v panelovém domě na Praze 8 zakázkovým nábytkem ve spolupráci s Ing. arch. Kubíčkovou. Originální propojení kuchyňské sestavy s atypickou knihovnou a ložnice v kombinaci s přírodním kamenem jsou hlavními prvky tohoto bytového interiéru.

Bytový interiér Nový Bor

Kompletní vybavení bytu zakázkovým nábytkem v Novém Boru v bílém lesklém laminátovém povrchu. Kuchyňská sestava, vestavné šatní skříně s posuvnými dveřmi a skleněnými lakovanými výplněmi, postel s příslušenstvím, koupelnový nábytek a solitérní nábytek byly vyrobeny v jednotném designu ve spolupráci s Ing.arch. Kubíčkovou.

Bytový interiér Roztoky

Nábytek vyrobený na míru do interiéru bytu v Roztokách v bílém lesklém povrchu. Největší místnost bytu se originální nábytkovou sestavou rozdělila na obytnou část a ložnici, aniž by bylo nutné realizovat stavební zásahy. Do zádveří byla vyrobena na míru nábytková sestava s úložnými prostory a lavicí s čalouněným sedákem.

Bytový interiér Praha 6

Exklusivní dýhový nábytek kombinovaný s lakovanými barevnými povrchy tvoří výjimečnou atmosféru interiéru bytu v Praze 6. Realizace ve spolupráci s mh interiors s.r.o.