Kuchyně

Kuchyň a nábytek v bílé barvě

Kuchyňská sestava propojená s nábytkem v obývacím pokoji bytu jako celek na míru v jednotném designu. Kuchyně jsou vždy originální svým vzhledem, vybaveností , výrobou a respektují požadavky a přání každého našeho zákazníka.

Kuchyň s knihovnou

Kuchyňská sestava navazující na atypickou knihovnu v interiéru bytu v panelovém domě. Kuchyně jsou vždy originální svým vzhledem, vybaveností , výrobou a respektují požadavky a přání každého našeho zákazníka. Naše kuchyně jsou vždy vybaveny kvalitními výsuvy v mnoha modifikacích, kvalitními závěsy dvířek s integrovaným tlumením, výsuvnými mechanikami pro každé řešení.

Kuchyň v bílém lesku a Technistone

Kuchyňská sestava v exklusivním vysokém bílém lesku a pracovní deskou z Technistonu. Kompletní vybavení mechanikou pro bezúchytkové otevírání Kuchyně jsou vždy originální svým vzhledem, vybaveností , výrobou a respektují požadavky a přání každého našeho zákazníka. Naše kuchyně jsou vždy vybaveny kvalitními výsuvy v mnoha modifikacích, kvalitními závěsy dvířek s integrovaným tlumením, výsuvnými mechanikami pro každé řešení.

Kuchyň pro každý prostor

Kuchyňská sestava přizpůsobená dispozici bytu či domu na míru v kombinaci bílé a krémové barvy doplněná deskou z Corianu . Kuchyně jsou vždy originální svým vzhledem, vybaveností , výrobou a respektují požadavky a přání každého našeho zákazníka. Naše kuchyně jsou vždy vybaveny kvalitními výsuvy v mnoha modifikacích, kvalitními závěsy dvířek s integrovaným tlumením, výsuvnými mechanikami pro každé řešení.

Rustikální kuchyň ve vysokém lesku

Kuchyňská sestava v jednoduchém rustikálním stylu s dvířky ve vysokém lesku a s pracovní deskou z dubového masivu. Rustikální kuchyně jsou doplněné vestavnými spotřebiči s odpovídajícím designem, keramickými a kamennými dřezy, rustikálními dřezovými bateriemi a dalším vybavením k doplnění jednotného stylu. Kuchyně jsou vždy originální svým vzhledem, vybaveností , výrobou a respektují požadavky a přání každého našeho zákazníka.

Kuchyň a Corian

Kuchyňská sestava s maximálními úložnými prostory a pracovní deskou z Corianu . Kompletní vybavení mechanikou pro bezúchytkové otevírání . Kuchyně jsou vždy originální svým vzhledem, vybaveností , výrobou a respektují požadavky a přání každého našeho zákazníka. Naše kuchyně jsou vždy vybaveny kvalitními výsuvy v mnoha modifikacích, kvalitními závěsy dvířek s integrovaným tlumením, výsuvnými mechanikami pro každé řešení.