Koupelny

Koupelnový exklusivní nábytek ve vysokém lesku_02

Koupelna v rodinném domě vybavená exklusivním koupelnovým nábytkem ve vysokém lesku. Nábytek je vyrobený na míru prostoru koupeny, vnitřní úložné prostory a vnitřní příslušenství respektuje požadavky klienta. Nosným materiálem pro tento exklusivní nábytek je MDF deska impregnovaná proti vlhkosti na kterou je nanášeno několik vrstev PUR laku leštěného do 100% lesku. Naše znalosti a technologie výroby zaručují nábytku zvýšenou odolnost proti vzdušné vlhkosti a negativnímu působení vody. Koupelnový nábytek je vybavený kvalitním kováním Blum , výsuvnými systémy Kesseböhmer a Häfele .

Koupelnový moderní nábytek_04

Koupelnový nábytek respektující moderní interiéry vyniká jednoduchostí designu, kvalitním zpracováním a vybaveností. Nábytek vyrábíme na míru z mnoha materiálů - laminátů, dřevěné dýhy, lakované MDF v kombinaci s technickým a přírodním kamenem , sklem, nerezovým kovem.

Koupelnový nábytek nejvyšší kvality_01

Koupelnový nábytek v nejvyšší kvalitě zpracovaní a designu pro náročné klienty. Dýhové povrchy nábytku jsou opatřeny několikanásobnou vrstvou olejů s tvrdými vosky v mnoha barevných provedeních. Nábytek splňuje požadavky na odolnost proti zvýšené vlhkosti a působení vody. Nábytek je možné kombinovat s dalšími materiály – technickým a přírodním kamenem, Kompaktním laminátem, Corianem apod….

Koupelnový nábytek -galerie

Koupelnový nábytek v malé koupelně_03

Koupelna menších rozměrů není omezením, ale výzvou k jejímu maximálnímu a vkusnému vybavení koupelnovým nábytkem. Nábytek je vyroben z laminovaného DTD s dekorem imitace dřeva opatřený hranami ABS pro maximální odolnost proti zvýšené vzdušné vlhkosti . Koupelnový nábytek je vybavený kvalitním kováním Blum , výsuvnými systémy Kesseböhmer a Häfele .